Jak tanio podróżować?

KONTAKT/WSPÓŁPRACA

patryk_szymanski@tlen.pl

JAK TANIO PODRÓŻOWAĆ?

Nie chcesz lecieć z biurem podróży? Nie wiesz jak się za to zabrać? Słyszałeś o lotach za mniej niż 100 zł po Europie, za grosze na drugi koniec świata, a nie wiesz jak ich szukać? Marzy Ci się samodzielna objazdówka, ale boisz się dużych kosztów? Skontaktuj się ze mną: patryk_szymanski@tlen.pl lub 693461922. Doradzam jak tanio podróżować. Zawodowo zajmuję się wyszukiwaniem tanich lotów oraz promocji podróżniczych, pracuję dla największej na świecie firmy w branży „low cost travel”. TUTAJ przykład moich możliwości.

Gwarantuję oszczędności rzędu kilkuset złotych, oferty dostosowane do klienta, tworzone według jego wytycznych oraz wskazówek.

Jak to działa? Szukanie lotów to dla mnie chleb powszedni (dosłownie – na tym polega mój zawód). Przekazujesz mi informacje gdzie i kiedy chcesz lecieć, a ja codziennie monitoruję loty na tym kierunku. Otrzymujesz informacje o wszystkich możliwych promocjach, a także kontaktuję się z Tobą kiedy na twój wymarzony kierunek pojawi się bilet w najlepszej cenie.

Dodatkowo – jestem w stanie stworzyć cały pakiet (dużo taniej niż w biurze podróży!). Obejmuje to znalezienie lotu w najlepszej na dany okres cenie, noclegi w 3 opcjach – najtańszej możliwej, optymalnej cenowo i dobrej jakościowo i luksusowej (wciąż niedrogiej) oraz informacje jak zorganizować sobie transfer z oraz na lotnisko aby nie nadziać się na zbędne dodatkowe koszty.

CENA: od 49 zł/os – cena zależna od wymagań oraz ilości osób.

Samolot nad lotniskiem JFK.

Samolot nad lotniskiem JFK.

PRELEKCJE PODRÓŻNICZE / WARSZTATY TANIEGO PODRÓŻOWANIA

Zajmuję się organizowaniem prelekcji podróżniczych oraz warsztatów taniego podróżowania. Do współpracy zapraszam szkoły, przedszkola, domy kultury, biblioteki i wszystkie zainteresowane osoby oraz placówki.

Przykładowe prelekcje:

„Warsztaty taniego podróżowania” – 1-2 godziny. Praktyczne informacje jak szukać tanich połączeń lotniczych, dat najtańszych lotów, skąd biorą się promocje i błędy taryfowe, jak znaleźć nocleg tanio lub za darmo itp. itd. Zawodowo zajmuję się tym tematem, przekazywana wiedza jest więc kompletna i temat rozpracowywany jest profesjonalnie. TUTAJ przykład moich możliwości.

„Etiopia. Dzikie Plemiona Doliny Omo” – 1-1,5 godziny. Opowieść o ostatnich dziko żyjących ludziach naszej planety. Plemiona Hamer, Mursi, Bodi, Konso. TUTAJ kilka informacji przybliżających temat.

„Nepal. Parwati ma kota, a kot ma Parwati” – 1-2 godziny. Opowieść o 2 tygodniach spędzonych w szkole podstawowej w Kathmandu, nauczaniu tamtejszych dzieci języka angielskiego oraz próbach nauczenia ich hymnu polski.

„Ukraina. Prypeć 30 lat po katastrofie” – 1-2 godziny. Opowieść o wizycie w Prypeci i Czarnobylu 30 lat po wybuchu reaktora. Historia ostatnich mieszkańców okolicznych wsi oraz Svety, mojej znajomej, która mieszkała w Prypeci. TUTAJ kilka informacji.

CENA: od 300 PLN.

Grand Canyon Colorado

Grand Canyon Colorado

WSPÓŁPRACA BLOGERSKA

Proponuję podlinkowania, organizację/promowanie konkursów, posty sponsorowane itp.

Zaufały mi takie firmy jak: Wimdu, HRS, ItakaI-film.

Nasz przewodnik - Sauay Singh

Nasz przewodnik – Sauay Singh

PORADNIKI

Poniżej lista darmowych poradników opisanych w oparciu o moje doświadczenie:

WYPRAWY DO GRUZJI

Biorę udział w projekcie organizującym niskobudżetowe wyprawy do Gruzji.

Więcej na Tanio Po Gruzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *