Podróżniczy Lajfstajl

Jako, że mój blog istnieje już okrągły rok i zyskał sobie kilku stałych czytelników zamierzałem  zgłosić go do plebiscytu Blog Roku organizowanego przez Onet. Zgłosić nie mogę, bo kategoria „Podróże i szeroki świat” już nie istnieje! Blogerzy podróżujący zostali włączeni w kategorię LIFE-STYLE:

Uwielbiasz dzielić się na blogu nowymi kreacjami lub jesteś ekspertem od tematów parentingowych? A może kochasz piękne wnętrza lub podróżujesz po całym świecie i blog służy do prezentowania różnych zakątków globu, kultur? Do tej kategorii zapraszamy wszystkich, którzy świetnie czują się w szeroko rozumianych tematach life-stylowych.

No cóż. Blogu nie zgłaszam, nie chcę konkurować z Kasią Tusk, tym bardziej nie życzę sobie aby moje wpisy i pracę oceniała Anna Mucha, jurorka tej kategorii, wybitna znawczyni tematu.

 

Lajfstajl

Lajfstajl

 

Apeluję więc do kolegów blogerów aby podobnie jak ja nie zgłaszali się do konkursu, zbojkotowali go i przyłączyli się do akcji PODRÓŻE TO PRAWDZIWY LAJFSTAJL na facebooku. Akcja nabiera rozpędu i jest o nas coraz głośniej. Wystarczy, że chcą nam drogi pozastawiać fotoradarami!

Pokonaliśmy ACTA, pokonamy i ONET.

Blogom Podróżniczym w kategorii lifestyle mówimy stanowcze NIE!

Jeden komentarz

  1. Hmm… ciekawe kiedy Onet się nauczy różnicy między kategoriami blogów :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *